مشاوره رایگان: 09109107280

بلاگ

بهترین سم ها برای رهایی از موش های خانگی

سم موش کش فسترک بلاکس از بهترین و قویترین سم های موش کش میتوان فسترک بلاکس را نام برد.این سم  طعمه هایی چند گوشه میباشد که در وسط شان یک سوراخ وجود دارد تا راحتتر طعمه ها را در سیم تله و یا  میخ ویا روی دیوار ها قرار دهید

سم برای کنه

کنه چیست و چه شکلی است؟ اگر سوال شما این است که کنه چیست و چه شکلی دارد باید بدانید که کنه ها از خانواده بندپایان هستند و تا حدودی شبیه به عنکبوت ها به نظر می رسند. کنه های بالغ، هشت پا و عموماً بدنی دایره ای و مسطح دارند. نیش یا گزش این موجود می تواند باعث انتقال بیماری های بسیار خطرناک و کشنده شود. کنه ها در کجا زندگی می کنند؟ کنه ها، بیشتر فضای باز دارای پوشش گیاهی را برای زندگی ترجیح می دهند.

سم برای کک

کک‌ها نوعی انگل هستند که از خون میزبان تغذیه می کنند. این حشره خونخوار جثه ریزی دارد و حتی از 4 میلی متر هم کوچک تر است. حشره بالغ به رنگ قهوه ای است و بال ندارد. با این وجود کک می تواند حرکات جهشی بسیار زیادی داشته باشد به طوری که یک کک قادر به جهش تا 200 بیشتر از اندازه خود است. تا کنون 3000 گونه متفاوت از کک شناخته شده که از بدن پستانداران و پرندگان خون می مکند. اغلب گونه ها به انسان حمله نمی کنند و تنها 12 گونه، از خون انسان تغذیه می کنند. بزرگنمایی عکس کک را در بالای صفحه مشاهده کنید. این حشره رشد سریعی دارد و به این سادگی ها میزبان را ترک نمی کند.

سم برای ساس

سوسري ها به دلیل قدرت تطابق با محیط و شرایط ویژه زندگی که دارند می توانند به طیف وسیعی از مکانهاي مهم زندگی انسان از اتاق هاي مسکونی ، حمام ها و انبارها گرفته تا آشپزخانه ها و محل هاي پخت غذا دسترسی داشته باشند و با توجه به اینکه با مدفوع و موادي با آلودگی زیاد سروکار دارند به راحتی قادرند حلقه ارتباطی بسیار موثري بین عوامل بیماري زا و محیط انسانی و خود انسانها برقرار کنند. این حشرات ناقلین مکانیکی انواع باکتریها، قارچ ها، تک یاخته ها و ویروس هاي بیماري زا می باشند. سوسري ها، نمونه موفق و قدیمی از حشراتی هستند که روي کره زمین زندگی می کردند. بیش از 3500 گونه سوسري در سراسر جهان وجود دارد که تنها یک درصد آنها جزو آفات خانگی محسوب می گردند. قدمت تاریخی سوسري ها به 350 میلیون سال پیش باز می گردد، این یعنی سوسري ها بطور تقریبی در هر نوع شرایط محیطی قادر به ادامه حیات هستند.

روش مبارزه و دفع مار

ارها موجوداتی مرموز هستند و با وجود آنکه اغلب مردم از آنها وحشت دارند از پر طرفدارترین جاندارانی می باشند که می خواهیم راجع به آنها اطلاعات کسب کنیم. تا کنون حدود 3000 گونه از این موجودات شناسایی شده اند که در این میان فقط حدود 400 گونه آنها سمی میباشند و از میان آنها فقط 50 گونه خطرناک بوده و میتوانند برای انسان مشکل ساز باشند. در ضمن باید بدانیم که مارهایی که سمی هم نیستند ممکن است شما را گاز بگیرند که در اینصورت جای هیچ نگرانی نیست. برای بدست آوردن ایده از میزان خطر مارها می توان به آمار مراجعه کرد، بعنوان مثال در ایالات متحده سالانه بیش از 40 هزار مورد مرگ در اثر تصادفات رانندگی وجود دارد در حالی که بر اثر مار گزیدگی بطور متوسط فقط تعداد 15 مرگ گزارش می شود. برای بدست آوردن ایده از میزان خطر مارها می توان به آمار مراجعه کرد، بعنوان مثال در ایالات متحده سالانه بیش از 40 هزار مورد مرگ در اثر تصادفات رانندگی وجود دارد در حالی که بر اثر مار گزیدگی بطور متوسط فقط تعداد 15 مرگ گزارش می شود. کجا را برای زندگی انتخاب می کنند

از بین بردن ساس به روش سمپاشی

ساس تختخواب یک حشره بدون بال متغلق به راسته همیپترا است که بر اساس آثار به دست آمده از 65 میلیون سال پیش وجود داشته و در محل سکونت انسانها نیز پیدا شده است. بر اساس اطلاعات کنونی با توجه به اینکه ساس تختخواب از قابلیت برگرداندن مواد بزاقی به داخل بدن میزبان در هنگام خونخواری برخوردار نیست لذا قادر به انتقال عوامل بیماریزا نمیباشد. شیوع ساس تختخواب تا جنگ جهانی دوم افزایش یافته است که به دلیلاستفاده از آفت کشهای شیمیایی چون ددت و مالاتیون، جمعیت آنها کنترل شد. در حال حاضر اطلاعات گزارش شده حاکی از عود ساس تختخواب در همه کشورها و به ویژه در 15 سال اخیر است که اتفاقا جمعیت تحت تاثیر، اطلاعات اندک یا هیچگونه اطلاعاتی از ساس تختخواب ندارند. گزارشات در دسترس در ایران هم حاکی از ایجاد مزاحمت ساس برای ساکنین اماکن عمومی چون خوابگاههای دانشجویی، هتلها و ... است. در این مقاله مروری سعی شده است ساس تختخواب از جوانب مختلفی مانند اپیدمیولوژی، چرخه زندگی، تظاهرات بالینی، تشخیص و روشهای درمان بررسی شود

از بین بردن موش فاضلاب

ین موش به موش سقف یا موش انباری یا موش سیاه یا موش کشتی نیز شهرت دارد .این موش بسیارچالاک و تند و تیز است و براحتی از درخت بالا می رود . این موش زندگی در بالای ساختمانها و سقفهایچوبی را ترجیح می دهد علاقه این موش به مواد غذایی گیاهی بیشتر از مواد حیوانی و گوشتی استولی از مواد غذایی حیوانی هم تغذیه می کند. طبق مطالعات انجام شده در ژاپن ، این موشها عاداتغذایی خاصی را دنبال می کنند و در انبار مغازه های خشکبار خواربار سوپر مارکتها که معمولا غذا را درطبقات بالا قرار می دهند یافت می شوند. این موش نیز به آب بسیار وابسته است بدلیل توانایی حرکت برروی سیمها کابلها طنابهای کشتی براحتی از نقطه ایی به نقطه دیگر حرکت می کند و همچنین شناگربسیار خوبی است. موشهای سیاه یا موشهای سقف لانه های خود را در بخشهای بالای سقف یا درختانمی سازند و در آنجا تولید مثل می کنند این موش نیز همچون موش قهوه ایی 40تا 30 گرم غذا در روزمصرف می کند ولی از نظر اندازه از موش قهوه ایی کوچکتر است . جالب است بدانید در مطالعات انجامشده این موش بر روی درختان کاج و سرو زندگی می کرده نحوه استفاده از دانه کاج را به فرزندان خودآموزش می داده است در حالیکه موش قهوه ایی حتی قادر به باز کردن دانه کاج نبوده است.

سم قوی برای حشرات موذی

خانه را پاکیزه نگه دارید اهمیت این مورد از تمام موارد دیگر بیشتر است. خانه‌ای که پر از باقی‌مانده غذاها و سطل‌های زباله آلود باشد، فضای ایده‌آلی برای حیوانات موذی محسوب می‌شود! هر چه خانه پاکیزه‌تری داشته باشید احتمال مواجه شدن با حشرات موذی کمتر و نیاز به سمپاشی کمتر خواهد بود. هر شب آشپزخانه را با دقت تمیز کنید؛ ظرف‌ها بشویید و خرده‌غذاها را جارو کنید. از سطل‌های زباله‌ای استفاده کنید که در آن‌ها محکم بسته می‌شود. زباله‌ها را هر شب از خانه خارج کنید و سطل زباله را مرتب بشویید تا آلودگی در آن باقی نماند. خانه را مرتب جارو کنید و نگذارید هیچ خرده‌غذایی در اتاق‌ها یا آشپزخانه باقی بماند.

سوسکهای کابینت

همه وروردی ها و نقاط دسترسی به خانه را بسته نگه دارید : ترک و شکاف هاییکه اجازه می دهد آنها از واحدهای دیگر و یا همسایه ها وارد منزل شما شوند را بپوشانید. مواردی مانند چوب یا دیگر باقی مانده ها را که محل مناسبی رابرای مخفی شدن آنها فراهم می کند را در کنار خانه نگهداری نکنید.

سمپاشی مارمولک خانه

ترکیب سم یک لیتر با 5 لتیر آب برای سمپاشی منازل و محوطه ها می باشد .

بهترین روش از بین بردن کنه

مکس فورس کنه کش ترکیب هر لیتر سم با 22 لیتر اب محلول مورد نظر را در بطری اسپری ریخته و هر جایی که مشکوک به وجود کنه می باشد را اسپری نموده

سم سوسک کش بسیار قوی رونج

سم رونج مایعی بی بو و بی رنگ و بی خطر برای انسان و محیط زیست میباشد و دارای ماندگاری بیش از 8 ماه و اثر سریع و فوق العاده میباشد. سم رونج را با اسپری روی سطوح و کابین ها و حمام و فاضلاب استفاده نمایید .

سمپاش خانه

نحوه سمپاشی داخل خانه_اصول سمپاشی خانه_روش های سمپاشی خانه_سمپاشی سوسک_سمپاشی ساس_سمپاشی کنه

با سوسک های فاضلاب چه کنیم؟

سوسک های آمریکایی همان سوسک های فاضلاب هستند که از كثافات، غـذاهای فـاسد، پارچه و چسب كتاب تغذیه نموده، قسمتی از غــذای هضم نشده خود را برمی گردانند، به دفع مدفـوع روی غذا عادت دارند...

روغن خراطین در سکوی اول

خراطین به عنوان بهترین راه‌کار طبیعی برای افزایش حجم و سایز اندام بدن شناخته می‌شد.

دکتر پوست و موی شما روغن مار

روغن مار یکی از قدیمی‌ترین انواع روغن‌ها است که استفاده از آن برای درمان بیماری‌هایی مانند تسکین‌ درد مفاصل، تقویت رشد، درمان ریزش مو، افزایش رشد مژه و ابروها، بهبود سلامت پوست، تقویت سیستم ایمنی و... در طب سنتی رایج بوده است.

سیاه دانه راه حل شماست

روغن سیاه‌دانه، دارای خواص فیتوشیمیایی و آنتی‌اکسیدانی است که می تواند معجزه بیافریند.

راه های از بین بردن بید فرش

بیدها به دلیل آثار تخریبی فراوانی که دارند و آسیب هایی که در محیط خود ایجاد می کنند بسیار حایز اهمیت اند.